degra urunler

Sildegranın etkileri nelerdir? Hap Özellikleri

Sidegranın etkileri nelerdir, sildegra 100 mg içerisinde bulunan yoğun sildenafil sitrat, titanyum dioksit, kroskarmelloz sodyum gibi kimyasal maddeler nedeniyle çok sert olmakla birlikte maksimum 12 saat sürebilecek etkiler gösterir. Sildegra’nın belki de en önemli özelliği budur. Sildegranın etkileri nelerdir yanıtı için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sildegra çok uzun sürmesi istenen ilişkiler için kullanımı uygun bir ilaçtır. Sildegra 100 mg 6 ile 12 saat arasında bir etki göstererek penisi bu süreler içerisinde erekte eder ve sertleştirir.

Sildegra penise giden oksijeni ve kanı arttırarak penisi daha hareketli ve esnek yapar. Penisi daha işlevsel kılma gibi özellikleriyle sildegra güzel fanteziler düşleyen çiftler için de ideal bir üründür.

Sildegra sertleştirici özelliğiyle beraber Fosfodiesteraz 5 adı verilen erken boşalmaya neden olan enzimleri de bloke ederek sizi geciktiricidir.

Temel kullanılış nedeni sertleştirmek olsa da sildegra geciktirici etkileriyle birçok kullanıcı tarafından tercih ve takdir edilmektedir. Sildegra alkolle beraber kullanıldığında sağlıklı fizyolojiler için sorun yaratabilir.

Sildegranın yan etkileri nelerdir?

Sildegranın yan etkileri nelerdir diye sorduğumuzda belki de ilk akla gelen şey burun kızarmaları ve su az kullanıldığında neden olduğu susuzluk hissidir. Sildegra ilk başta bu yan etkileri göstermektedir. Ancak cinsel ilişki sonrası bazı görme bozukluklarına kısa süreli de olsa neden olmakla beraber güçlü bir baş dönmesi ve ağrısı, mide bulantısı, ani kalp çarpıntıları gibi yan etkilere de sebebiyet verebilmektedir.

Sildegra doktorlar tarafından tavsiye edilmediği sürece kullanılmamalı ve günlük belirli bir dozun üzerinde alınmamalıdır. Geçmişte kalp krizi geçirmiş olan hastalar ve böbrek, karaciğer gibi organlarından fizyolojik rahatsızlığı olan kritik, risk grubundakiler sildegrayı tedbirli ve temkinli bir şekilde kullanmalıdırlar.

Dİğer bir avantaj olarak sildegranın etkileri nelerdir diye bir soru gelirse tüm bunlarla beraber sildegranın bir şekilde vücuttan atılacağını unutmamalı ve bunu bilerek sildegrayı kullanmalısınız.

Sildegra kullanımı nasıl olmalıdır?

Sildegra 100 mg kullanımı nasıl olmalıdır sorusu gayet basit cevaplanabilen bir sorudur. Çünkü sildegra gayet basit kullanımı basit bir ilaçtır. Sildegra 100 mg ilacı cinsel ilişkiden 20-25 dakika önce yarı tok karnına bol su ile alınmalı ve sonrasında etkisini hissedebilmek adına hemen ön sevişmeye başlanmalıdır. Sildegra alkol veya yağlı yiyeceklerle tüketilmemelidir.

Bol su ile tüketilmesi çok önemlidir. Çünkü bu durum sonrasında rahatsız edici bir susuzluğa dönüşebilir. Bununla beraber sildegra nitrat içeren ilaçlarla beraber kullanılmamalıdır. Bu şu anlama gelmektedir. Sildegrayı onun dışında bir cinsel istek arttırıcı hapla beraber kullanmayınız. Sildegra 100 mg tek başına size yetecektir. Sildegranın etkileri nelerdir ve ürün hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sildegra 100 Mg Eczane sipariş hattı : 0 535 778 16 84

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.