vigrande urunler

Sildegranın etkileri nelerdir

Sidegranın etkileri nelerdir. İçerisinde bulunan yoğun sildenafil sitrat, titanyum dioksit, kroskarmelloz sodyum gibi kimyasal maddeler nedeniyle çok sert ama kısa sürebilecek etkiler gösterir. Sildegranın belki de en önemli özelliği budur. Sildegra çok uzun sürmesi istenen ilişkiler için değildir. Sildegra 3 ile 6 saat arasında bir etki göstererek penisi bu süreler içerisinde erekte eder ve sertleştirir.

Sildegra 100 mg penise giden oksijeni ve kanı arttırarak penisi daha hareketli ve esnek yapar. Penisi daha işlevsel kılma gibi özellikleriyle sildegra güzel fanteziler düşleyen çiftler için de ideal bir üründür. Sildegra sertleştirici özelliğiyle beraber Fosfodiesteraz 5 adı verilen erken boşalmaya neden olan enzimleri de bloke ederek sizi geciktiricidir.

Temel kullanılış nedeni sertleştirmek olsa da sildegra geciktirici etkileriyle birçok kullanıcı tarafından tercih ve takdir edilmektedir. Sildegra alkolle beraber kullanıldığında sağlıklı fizyolojiler için bile sorun yaratabilir.

Sildegranın yan etkileri nelerdir?

Sildegranın yan etkileri nelerdir diye sorduğumuzda belki de ilk akla gelen şey burun kızarmaları ve su az kullanıldığında neden olduğu susuzluk hissidir. sildegra ilk başta bu yan etkileri göstermektedir. Ancak cinsel ilişki sonrası bazı görme bozukluklarına kısa süreli de olsa neden olmakla beraber güçlü bir baş dönmesi ve ağrısı, mide bulantısı, ani kalp çarpıntıları gibi yan etkilere de sebebiyet verebilmektedir.

Sildegra doktorlar tarafından tavsiye edilmediği sürece kullanılmamalı ve günlük belirli bir dozun üzerinde alınmamalıdır. Geçmişte kalp krizi geçirmiş olan hastalar ve böbrek, karaciğer gibi organlarından fizyolojik rahatsızlığı olan kritik, risk grubundakiler sildegra 100 mg tedbirli ve temkinli bir şekilde kullanmalıdırlar. Tüm bunlarla beraber sildegranın bir şekilde vücuttan atılacağını unutmamalı ve bunu bilerek sildegrayı kullanmalısınız.

Sildegra kullanımı nasıl olmalıdır?

Sildegra kullanımı nasıl olmalıdır sorusu gayet basit cevaplanabilen bir sorudur. Çünkü sildegra gayet basit kullanımlı bir ilaçtır. Cinsel ilişkiden 20-25 dakika önce yarı tok karnına bol su ile alınmalı ve sonrasında etkisini hissedebilmek adına hemen ön sevişmeye başlanmalıdır.

Sildegra alkol veya yağlı yiyeceklerle tüketilmemelidir. Bol su ile tüketilmesi çok önemlidir. Çünkü bu durum sonrasında rahatsız edici bir susuzluğa dönüşebilir. Bununla beraber sildegra nitrat içeren ilaçlarla beraber kullanılmamalıdır. Bu şu anlama gelmektedir. Sildegrayı onun dışında bir cinsel istek arttırıcı hapla beraber kullanmayınız. Sildegra tek başına size yetecektir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.